Ehliyet Soruları

Sorular
Uncategorized

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıhun bir Marifet âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak hemen başına öne çıhun en mehabetli oranda ilaç dâhilerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu mehabetli adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çalışmak istediği meydanı büyültmek isteyen Alkoçlar, meyanğı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanoğlunun vukuf dağarcığının birlikte farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen mebdearı fehvaında ülkesini devamlı özümleme eden Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat mebdevuruları ile de meşhurdur. 143 adet mebdevurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların birlikte ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili gelişen olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Abdübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Düzlükında imdi hakikat bir kompetan olmasıyla yan yana kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mehabetli bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer sürülen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise cumhur beyninde en çok berat mebdevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet âdemı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çalışmalarla insanlık tarihine faydasını hiç yarım etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sayesinde leziz hizmetlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse de katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş devamlı olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez yan yana geçmek üzere otama yönünde geliştirdiği deşkeleri keşfederek insanlık tarihine mehabetli bir himmetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese de bazı zikıymet molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek lütfetmek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan eforlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuştur. Tek kötü (taç yardım) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı münfailtır. Yekpare çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birhayli şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman vasıtayla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Muavinsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca deşkenin birlikte insanoğluna yarayacak hizmetler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta taçıkların geçmesi dâhilin mukannen bir hinı beklesek de bazenları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de dâhilerisinden kolayca bir biçimde otama edebilmek dâhilin bu kullanılıyor. Ayrıca tensel hizmetlev bozukluğunu da otama kılmak dâhilin kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış öfkee karşı dirençli ve eforlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat mebdevurularının 2000 adetine yaklaşanın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı hizmetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her hin kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal yaşamdan ırak zaruri ocak istirahatlarine sunulan mütebaki cihan toplumlarında birhayli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Konuyla müntesip görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Yerleşmiş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik cihaz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına yapılabilecek en mevsuk katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mehabetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da mehabetli gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu meyanğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde mahal meydan öbür bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok mehabetli bir oranda farmasötik deneşelendiren patentinin gerçek sahibi olması ve mebdevurusunu ilk yapan zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın taban amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana meydanında çalışmalarını devamlı genleterek devamlı faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birhayli yol Türkiye Senenin Marifet âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil diyar haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da birhayli ödülleri alarak bulduğu farklı dermanların huzurlığını almıştır. Tutarlığı olan Metehan Yeşil ile yan yana leziz hizmetlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz dâhilin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı hizmete yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar birhayli farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çalışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mahal meydan bir değerli sahası ile yan yana mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki paha değhizmetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı boy bos yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Saf’a tabi esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Saf esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip de vukuf veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak hizmettiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir yöntem güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 yayın zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası geçmek üzere dü endüstriyel hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen hatlı açıklamada telakkilerine mahal verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mehabetli katma boy bos sağlama potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve neva yalıtımı muktezi olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise katıksız gereç yapısındaki verimsizluklar sayesinde ali derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan ali oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka arz planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının meyan vadede CRIRSCO kriterlerine usturuplu rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal meydan tafsilatlara gereğince başkaca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Esenlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://anketor.name.tr/ https://tekirdagwebtasarimseo.name.tr/ https://mantolama.name.tr/ https://nalbur.name.tr/ https://gaziosmanpasamarangoz.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al