Ehliyet Soruları

Sorular
Uncategorized

Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim dair sergilediği performanstan sonrasında internetin yalnızca veri aktarımı yürekin değil, aynı zamanda sefahat yürekin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir takma ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız rastgele biriyle kuruluşlabildiği kabilinden antrparantez tanıdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri yoluyla kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve dostça etme için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoklukla programlama dilleri kullanılarak yahut anık scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş kılmak yürekin yalnızca nickname (takma ad) yazmak kifayetli olurken bazılarındaysa sohbete mebdelamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine mebdelıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla yetişek boşluk didarünü kullanarak yalnızca yazılı, yazılı ve manzaralü, ünlü ve manzaralü kabilinden tercihe sargılı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en popüler olanı endamsız süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli müdrike mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir öteki popüler chat yetişek olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Seo Fiyatları https://anketor.name.tr/ https://tekirdagwebtasarimseo.name.tr/ https://mantolama.name.tr/ https://nalbur.name.tr/ https://gaziosmanpasamarangoz.name.tr/ IQos Heets instagram takipçi satın al
puff bar türkiye
Puro Satın Al